Pravidlá používania

Zaradenie Vašej nehnuteľnosti do ponuky na web stránke www.PrenajomBytov.sk je pre Vás bezplatné.

Preštudujte si pozorne Všeobecné pravidlá poskytovania služieb na www.PrenajomBytov.sk :

  1. Internetová stránka www.PrenajomBytov.sk je určená  inzerciu súkromných osôb (nie podnikateľov) nehnuteľností určených na prenájom.
  2. Inzerent si spravuje - upravuje a vymazáva ním podané inzeráty sám.
  3. Poskytovateľ služby si vyhradzuje právo vymazať z ponuky akýkoľvek inzerát bez udania dôvodu, predovšetkým ten, ktorý odporuje dobrým mravom, porušuje platné zákony SR alebo obsahuje nepravdivé informácie.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za pravdivosť informácií uvádzaných v inzercii a nenesie žiadnu právnu zodpovednosť za škodu a následky zverejnenia inzercie ani za následky uzavretia zmlúv a vzniku akýchkoľvek právnych vzťahov k inzerovaným nehnuteľnostiam.
  5. Inzerent poskytuje prevádzkovateľovi internetovej stránky www.PrenajomBytov.sk osobné údaje podľa ust. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, za účelom poskytovania služieb na internetovej stránke www.PrenajomBytov.sk dobrovoľne a súhlasí s tým, aby prevádzkovateľ tieto údaje spracovával a nakladal s nimi v súlade s ust. zákona o ochrane osobných údajov. Prevádzkovateľ uchováva len meno a priezvisko, e-mailovú adresu a telefónne číslo inzerenta, ktoré si inzerent zadal sám pri pridávaní inzerátu, resp. zverejnil v inzeráte.
  6. Pridaním inzerátu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré ste pri vložení inzerátu poskytli, podľa platných zákonov EU a SR. Vaše osobné údaje nesprístupňujeme tretím stranám ani ich nebudeme používať na žiadne reklamné alebo marketingové účely. Vaše osobné údaje budeme uchovávať len po dobu zverejnenia inzerátu. Váš inzerát môžete kedykoľvek vymazať. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na email:  info@prenajombytov.sk

Kontakt: email: info(at)prenajombytov.sk