Pravidlá používania

Zaradenie Vašej nehnuteľnosti do ponuky na web stránke www.PrenajomBytov.sk je pre Vás bezplatné.

Preštudujte si pozorne Všeobecné pravidlá poskytovania služieb na www.PrenajomBytov.sk :

  1. Internetová stránka www.PrenajomBytov.sk je určená  inzerciu súkromných osôb (nie podnikateľov) nehnuteľností určených na prenájom.
  2. Inzerent si spravuje - upravuje a vymazáva ním podané inzeráty sám.
  3. Poskytovateľ služby si vyhradzuje právo vymazať z ponuky akýkoľvek inzerát bez udania dôvodu, predovšetkým ten, ktorý odporuje dobrým mravom, porušuje platné zákony SR alebo obsahuje nepravdivé informácie.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za pravdivosť informácií uvádzaných v inzercii a nenesie žiadnu právnu zodpovednosť za škodu a následky zverejnenia inzercie ani za následky uzavretia zmlúv a vzniku akýchkoľvek právnych vzťahov k inzerovaným nehnuteľnostiam.
  5. Inzerent poskytuje prevádzkovateľovi internetovej stránky www.PrenajomBytov.sk osobné údaje podľa ust. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, za účelom poskytovania služieb na internetovej stránke www.PrenajomBytov.sk dobrovoľne a súhlasí s tým, aby prevádzkovateľ tieto údaje spracovával a nakladal s nimi v súlade s ust. zákona o ochrane osobných údajov. Prevádzkovateľ uchováva len meno a priezvisko, e-mailovú adresu a telefónne číslo inzerenta, ktoré si inzerent zadal sám pri pridávaní inzerátu, resp. zverejnil v inzeráte.

Kontakt: email: info(at)prenajombytov.sk