Prenájom byt, 2 izbový, 60 m2, Staré Mesto, Ulica 29.augusta

Staré Mesto

Ulica 29.augusta (3. poschodie)

Úžit. plocha:
60 m2
Zariadenie:
Zariadený
Vybavenie:
Káblová televízia, Klimatizácia, Posteľ, Práčka, Sedacia súprava
Materiál:
Tehla
730 ,- €/mesiac / Iné poplatky: 50
images-big-frame

Podané: 17.03.2020, 18:07

images-small-frame images-small-frame images-small-frame images-small-frame images-small-frame images-small-frame images-small-frame images-small-frame images-small-frame

Ostatné info:

2-izbový byt na ul. 29.augusta 23, Bratislava I - Staré Mesto, 3/6 posch., 60 m2, výťah Ponúkam na prenájom 2-izbový zariadený byt v centre Bratislavy, Staré Mesto. Byt sa nachádza len pár metrov od nákupného centra Eurovea, biznis strediska Twin City a autobusovej stanice Mlynské Nivy. Byt je v historickej zrekonštruovanej budove s modernou nadstavbou. 
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, samostatné WC , kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou, obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou s priestorom pre prácu doma, spálňa. Byt má orientáciou na V,Z,J.

 Vybavenie: vstupná chodba s veľkou šatníkovou skriňou a vešiakom. Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi- umývačka riadu, elektrická rúra so sklo-keramickou varnou doskou, chladnička, mraznička. Kuchynský servis je súčasťou vybavenia. Obývačka má rozťahovaciu sedačku, sektorový nábytok a TV, možnosť pripojenia internetu a káblovej televízie UPC. V spálni manželská posteľ (šírka 160x200 cm), šatníková skriňa. V obývačke je vytvorený pracovný priestor. V byte sú bezpečnostné protipožiarne dvere, plastové päťkomorové okná s interiérovými žalúziami a 32Hz sklami, laminátové podlahy a klimatizácia. 

Vhodné pre pár, nefajčiari.

 Voľný od 13.3.2020 

Platobné podmienky: Cena nájmu je 730,- eur mesačne, vrátane DPH a energie 50,- eur mesačne, spolu 780,- eur/mes. 1 x kaucia vo výške 780,- EUR

 PROVÍZIU NEPLATÍTE, sme vlastníci bytu.


Cena prenájmu: 730 ,- €/mesiac

Zadávajte v tvare 09XXYYYZZZ - bez medzier